Biz Kimiz?

2019 yılının Ekim ayında 12 yıllık otomobil aksesuar üretimi ve tedariği konusundaki tecrübemizle firmamızı açmaya karar verdik. Amacımız yurt içi ve yurt dışı otomobil aksesuar satışı piyasasında saygınlığımızı arttırıp edindiğimiz marka güveniyle son kullanıcıların ihtiyaç duyduğu ürünleri çok daha uygun fiyata mal ederek üretici pozisyonuna geçmek.

Belgelerimiz

Neler Yapıyoruz?

Misyonumuz

Otomotiv aksesuarlarını yurt içindeki ve yurt dışındaki son kullanıcılara en uygun fiyatta en hızlı şekilde teslim etmek.

Vizyonumuz

Uluslararası tanınan bir marka olarak otomobil aksesuarları üretip iş gücü istihdamı yaratmak ve tüketicinin kaliteli hizmet almasını sağlamak.

Değerlerimiz

Güvenilir çalışma ve hizmet alanı.
Yeniliklere teknolojik uyum.
Etik kurallara bağlılık.
Müşteri haklarına saygı.
Takım ruhuna sahip çalışma ortamı.

Teknik Altyapımız

Yurt içi ve yurt dışı tecrübesiyle kendi sektörünün lideri pozisyonunda bulunan entegrasyon firması ile iş birliğimiz bulunmaktadır. Ürün grubumuzu ve şirket amacımızı aktarmak için de accessorypart.com isminde şuan gezindiğiniz web sitemiz mevcuttur. Pazar yeri olarak ortaklıklarımız:

Yurt içi: HepsiburadaTrendyolgittigidiyorAmazon.com.tr, N11,

Yurt Dışı: ebay avrupa, ebay amerika, amazon avrupa, amazon amerika, aliexpress, etsy, wish

LOGOMUZ

Yazı fontu olarak Agency FB kullanılmaktadır. accessory yazısı, koyu zemin üzerinde beyaz renkli, açık zemin üzerinde siyah renkli olarak yazılmaktadır. part yazısının renk olarak #da2839 kodundadır. 

Uluslar Arası

France:

Italia:

Deutschland:

España:

United Kingdom:

TEPEYE DÖN