Ödeme ve Fiyatlandırma Süreci

Kabul Edilen Ödeme Seçenekleri

Yapacağınız alışverişlerde kullanılan ödeme yöntemleri aşağıdaki gibidir.

Kredi Kartları ve Banka Kartları: 

Yapılan alışverişlerde kullanılan kredi kartları, alışverişin güvenli olarak tamamlanmasını sağlar. Ödeme yapacak kart bilgileri, SSL ile şifrelenmiş sayfadan ödeme kuruluşuna yönlendirilir, bu süreçte hiç bir kart bilgisi veri tabanımıza kaydedilmez. Visa ya da MasterCard, e-posta ve ödeme bilgilerinize erişir ve web sitemizden bağımsız olarak, sonraki işlemlerinizde e-posta adresinize bağlı bu kart bilgilerini kaydetmek isteyebilir. Bu süreç Visa ya da MasterCard ile cihazınızdaki internet tarayıcısının güvenlik yöntemleriyle koruma altına alınır, hiç bir bilgi bizim veri tabanımıza kaydedilmez.

Sipariş size kargo yapıldıktan sonra size, ürünün kargo bilgilerini içeren bir e-posta ve SMS göndeririz. Ödeme işlemleri tamamen güvenlidir. Bizimle yaşayacağınız anlaşmazlık durumunda, kart ekstrenizdeki bilgilerle dilerseniz bankanızdan geri ödeme talep edebilirsiniz.

Banka Havalesi ve EFT: 

Banka havalesi ya da EFT ile ödeme yöntemini seçtiğinizde; sipariş sonlandırma sayfasında, ödeme yapmanız gereken tutar ve ödeme yapacağınız banka hesabı bilgileri yer alır. Bu sayfayı yanlışlıkla kapatırsanız banka hesabı bilgilerine https://accessorypart.com/banka-bilgileri adresinden de erişebilirsiniz.

Kapıda Ödeme:

Kapıda Ödeme ile satın alma seçeneği, başarısız sipariş ve gönderilen ürünün teslim alınmama sebeplerinden dolayı 2022 Haziran ayı itibariyle iptal edilmiştir. Kapıda Ödeme ile sipariş yöntemi artık kullanılmamaktadır.

Ürün Fiyatlandırması, Taksitlendirme ve İndirim Kuponları

Ürün Fiyatlandırması: 

Ürün fiyatları, entegre sistem tarafından otomatik olarak yapılmaktadır. Fiyatlar her gün güncellenmektedir. Müşterinin kararında etkili olmaması için Piyasadaki Fiyat – Sitemizdeki İndirimli fiyat şeklinde uygulamamız sınırlandırılmıştır. Sitemizdeki üstü çizili fiyat bulunan tüm ilanlarda diğer pazar yerlerinde bizim tarafımızdan satılmakta olan fiyatlar belirtilmektedir. Diğer tüm ürünlerde, kampanyalı fiyat olarak listelenmektedir.

Taksitlendirme: 

Satın alınan ürünlerin, ödeme sayfasında taksitlendirilebilme olanağı mevcuttur. Ek taksit bedelleri, ödeme kuruluşu tarafından tahsil edilir. Ödenen ek tutar, fatura tutarına dahil edilmez.

İndirim Kuponları: 

Sitemizde, dönem dönem fiyat indirimi kampanyaları yapılmaktadır. Kampanyalarda kullanılacak indirim kuponu kodları sistemimiz üzerinden üretilir. Kupon kodları başkasına satılamaz. Her bir üründe sadece 1 kez indirim kuponu kullanılabilir. İstisnai durumlar olacaksa da açıkça belirtilir.

TEPEYE DÖN